Veterníky s ľahkým, chutným krémom, perfektné.
Pavlova torta, malinový džem úplne dotvoril sladkú cukrovú chuť.
Veľká spokojnosť.
Krásná kniha k dalšímu rozšíření mých cukrářských obzorů. Srozumitelně napsaná i pro laiky, podrobně vysvětlené používané suroviny, postupy, úžasné fotografie.... málem bych zapnula trouba k vyzkoušení hned, jak se těším na pečení :)
Možno pridať do ponuky Torty nejaké novinky a nové chute.
Ďakujem.
Torta bola fantastická a úplne splnila moje očakávania, ako po chuťovej,
tak aj po vizuálnej stránke. Aj slečny či panie v cukrárni BORY MALL boli
veľmi milé a ochotné. Ďakujem
Halásová Jarka
Krásna torta, ktorá výborne chutila.
Nad očakávania!
Ako vždy, všetko v poriadku a torty úžasne chutné! Vrelo odporúčame! Ďakujeme!❤️
Skvelá chuť, skvelý dizajn, skvelý servis, Natascha Pacal opäť nesklamala!
Večerníčky sú vkusné a veľmi chutné, ideálny dezert na oslavy! Gaštanová veterníky sú úžasné a vždy sa prvé vypredajú v kaviarňach. Ďakujeme za túto úžasnú delikatesu.
Už som si niekoľkokrát objednala u Vás veterníky,ale aj iné zákusky, ktoré sú vždy vynikajúce. Taktiež sa vždy s manželom,keď sme v Boroch veľmi radi u Vás zastavíme a dáme si chutný zákusok, ktorý nám spraví okrem dobrej chuti,aj dobrú náladu a prinesie relax po celom dni. Prajem všetko dobré. Nech sa darí.
Už som si niekoľkokrát objednala u Vás veterníky,ale aj iné zákusky, ktoré sú vždy vynikajúce. Taktiež sa vždy s manželom,keď sme v Boroch veľmi radi u Vás zastavíme a dáme si chutný zákusok, ktorý nám spraví okrem dobrej chuti,aj dobrú náladu a prinesie relax po celom dni. Prajem všetko dobré. Nech sa darí.
Veternikova torta je fantastická!!!!
Vynikajúce?ako vždy! Odporúčam! ❤️?
Dakujem za ustretovost a flexibilitu pri tvoreni torticky, ktora bola vyborna a velmi chutna ?
Objednávame torty na špeciálne príležitosti a nikdy nesklamali, vždy sú vynikajúce .
Ďakujem krásne za torty. Objednavala som si od vás jednu vanilkovú a jednu pistaciovú pavlovu tortu. Chuť bolo skvelá všetkým chutila. ??
cheesecake dopadol veľmi chutne, všetko mi chutilo, určite si objednám ďalšie vaše výrobky
Vaše sladké dezerty nikdy nesklamú, vždy je to obrovský chuťový zážitok.
Sme pokaždé nadšení, naše oslavy bez vašej torty by nebolo ono.
Ďakujeme.