Všetko bolo v poriadku, torta všetkým chutila. Ďakujem :)
Vynikajúce?ako vždy! Odporúčam! ❤️?
Od prvej po poslednú bodku je to jedno profi jednanie so zákazníkom. Tak, aby bol maximálne spokojný. O chutiach sa ani nemusíme baviť! Dokonalé!
Chuť a vizuál veterníčkov je fantastický. Veľmi oceňujem ústretový prístup pri doručení objednávky.
Veľká spokojnosť, ústretovosť, láskvosť, skvelá chuť.
Ku káve jedine sladké -od Natacha Pacal v BA, či sme v Avióne, Auparku, Bory Mall.
Rada si objednám aj nabudúce.
Ďakujem veľmi pekne, aj za Vašu prácu,
vašich rúk.
Super sluzba, super mily ludia 10/10
Ďakujem krásne za úžasnú knihu aj s podpisom, už sa teším ako z nej upečiem veeeľa dobrôt.
Mali sme objednanú pavlovu s čokoládovou náplňou. Bola skvelá a do tohto počasia najviac. Svieža a naozaj vynikajúca. Ďakujem
Skúsite niečo viac ako sladkosť, je to pohladenie.
Krásná kniha k dalšímu rozšíření mých cukrářských obzorů. Srozumitelně napsaná i pro laiky, podrobně vysvětlené používané suroviny, postupy, úžasné fotografie.... málem bych zapnula trouba k vyzkoušení hned, jak se těším na pečení :)
Dakujem za Vase super vyrobky…ci veterniky,ci chlebicky boli velmi chutne a rychlo sa minuli:)…takisto vybavenie objednavky bolo profesionalne a na urovni.
Prajem Vam uspesny rok s naj vyrobkami:)
LC.
Ďakujem. Vaše výrobky ak aj služby sú vynikajúce.
Najlepšie veterníčky v Bratislave
Torta bola perfektná nielen po vizuálnej stránke ale vraj aj skvele chutila. Ďakujem
Všetko bolo krásne pripravené a chutné. Neobjednávali sme prvýkrát a opäť sme boli veľmi spokojný