Veľmi chutné torty?odporúčam
Torta bola perfektná nielen po vizuálnej stránke ale vraj aj skvele chutila. Ďakujem
výborné a chutné maškrty, radi si ich kupujeme
Veterníky s ľahkým, chutným krémom, perfektné.
Pavlova torta, malinový džem úplne dotvoril sladkú cukrovú chuť.
Veľká spokojnosť.
dakujem, všetko klaplo na jedničku!!
Darovala som vase torty zdravotnikom, kedze aj tento rok je pre detskych lekarov narocny a vsetkym priniesli uprimnu radost :)
Torta bola krasna, chutna a dorucena nacas. Objednavali sme uz druhykrat a nesklamala. Dakujeme :-)
Obiednala som si pavlovu tortu bola vynikajúca. Ďakujem vždy keď kupujem u vás zakusky sú veľmi dobre.
Objednávka cez internet bola jednoduchá, prehladna, bezproblemova. Veternicky cerstve, chutovo vyborne. Tovar doruceny nacas. Dakujem
Veľmi chutné prekvapenie.
Ďakujem
Veľká spokojnosť, ústretovosť, láskvosť, skvelá chuť.
Ku káve jedine sladké -od Natacha Pacal v BA, či sme v Avióne, Auparku, Bory Mall.
Rada si objednám aj nabudúce.
Ďakujem veľmi pekne, aj za Vašu prácu,
vašich rúk.
Ďakujem za všetko, výborné koláčiky aj služby. Vážim si prístup, ktorý je na vysokej úrovni.
Ďakujem.
Večerníčky sú vkusné a veľmi chutné, ideálny dezert na oslavy! Gaštanová veterníky sú úžasné a vždy sa prvé vypredajú v kaviarňach. Ďakujeme za túto úžasnú delikatesu.
Torta Exotique je krásna, ale pre mňa je najdôležitejšie, že úžasne chutí - svieža, šťavnatá, ľahká a vyvážená - najlepšia torta, akú som v posledných rokoch jedol. Ďakujem a gratulujem k takejto torte!
Torta chutila famózne. Ďakujeme
Perfektné zákusky, špičkový prístup, absolútne bezproblémová komunikácia, z môjho čisto a silno maskulínneho pohľadu aj mimoriadne pekná obsluha na mieste prevzatia kontrabandu robia z tejto objednávky pekný príbeh. Len sa mi zdajú tie malinké zákušteky "kúštek" drahé ?.