Večerníčky sú vkusné a veľmi chutné, ideálny dezert na oslavy! Gaštanová veterníky sú úžasné a vždy sa prvé vypredajú v kaviarňach. Ďakujeme za túto úžasnú delikatesu.
Som ako vždy veľmi spokojná. Ďakujem
Ako vždy, všetko v poriadku a torty úžasne chutné! Vrelo odporúčame! Ďakujeme!❤️
Ďakujem za ústretovosť aj rýchle vybavenie objednávky.
Dakujem za Vase super vyrobky…ci veterniky,ci chlebicky boli velmi chutne a rychlo sa minuli:)…takisto vybavenie objednavky bolo profesionalne a na urovni.
Prajem Vam uspesny rok s naj vyrobkami:)
LC.
Darovala som vase torty zdravotnikom, kedze aj tento rok je pre detskych lekarov narocny a vsetkym priniesli uprimnu radost :)
Torta bola fantastická a úplne splnila moje očakávania, ako po chuťovej,
tak aj po vizuálnej stránke. Aj slečny či panie v cukrárni BORY MALL boli
veľmi milé a ochotné. Ďakujem
Halásová Jarka
Veľmi chutné prekvapenie.
Ďakujem
Veľmi chutné zákusky a torta, všetci si pochvaľovali...úplny TOP
Vynikajúce?ako vždy! Odporúčam! ❤️?
Nie je čo vytknúť. Chuťovo aj vizuálne - 5*
Dokonala chut, 2x objednana a 2x velka spokojnost
Torta bola krasna, chutna a dorucena nacas. Objednavali sme uz druhykrat a nesklamala. Dakujeme :-)
Veterníková torta je úžasná, odporúčam. Roman
Velmi pekne dakujem za uzasne zakusky a ustretovu a ochotnu donasku az domov.
Všetko bolo krásne pripravené a chutné. Neobjednávali sme prvýkrát a opäť sme boli veľmi spokojný
Torta chutila famózne. Ďakujeme
ako vzdy.. dokonalost uplna :-)