Nie je čo vytknúť. Chuťovo aj vizuálne - 5*
Ďakujem krásne za úžasnú knihu aj s podpisom, už sa teším ako z nej upečiem veeeľa dobrôt.
veternikova torta v tvare srdca mala na oslave velky uspech, dakujem
Dakujeme za vyborne kolaciky, ktore nam sprijemnili Vianoce. :)
Dorucenie aj ich chut a cerstvost boli na jednotku. :)
kupoval som dve bezlepkove torty :-) jednu do wiedne pre kolegov a druhúúú pre rodinu ... wieden spokojnost , radost TOP ...
rodina taktiez ... mozno by niektroe damy z rodiny pomenili
slahacku za normalnu , a mozno viac cesta , ale chutovo TOP
muzska cast bez kometarov len chvala !!!
dakujem velmi velmi pelne a mne osobne chutila velkmi
nabuduce verim , ze bude :-) tak by som rad vyskusal torty PAVLOVEJ ...
dakujem veeelmi velmi , pekne dnes sa teit chystame do niektorej z vasich prevadzok ..
s pozdravom a a vsetko dobre do buducna , urcite o sebe este budme pocut :-)
kupoval som dve bezlepkove torty :-) jednu do wiedne pre kolegov a druhúúú pre rodinu ... wieden spokojnost , radost TOP ...
rodina taktiez ... mozno by niektroe damy z rodiny pomenili
slahacku za normalnu , a mozno viac cesta , ale chutovo TOP
muzska cast bez kometarov len chvala !!!
dakujem velmi velmi pelne a mne osobne chutila velkmi
nabuduce verim , ze bude :-) tak by som rad vyskusal torty PAVLOVEJ ...
dakujem veeelmi velmi , pekne dnes sa teit chystame do niektorej z vasich prevadzok ..
s pozdravom a a vsetko dobre do buducna , urcite o sebe este budme pocut :-)
Všetko bolo v poriadku, torta všetkým chutila. Ďakujem :)
Ako vždy bola torta absolútne božská a vážim si aj to, že len čo dorazila na vybrané miesto, okamžite ma telefonicky o tom informovali.
Ďakujem
Dobrý deň,
totra bola...... že TOP,spokojnosť nadovšetko
Ďakujeme ?
Nakupujem pravidelne ale ešte sa mi nestalo aby mi ostal čo len jeden kúsok do druhého dňa, všetkým prajem sladký zážitok. Anna
Dakujem za Vase super vyrobky…ci veterniky,ci chlebicky boli velmi chutne a rychlo sa minuli:)…takisto vybavenie objednavky bolo profesionalne a na urovni.
Prajem Vam uspesny rok s naj vyrobkami:)
LC.
najlepsia Pavlova torta:)
Opäť výborne koláčiky po ktorých sa len zaprasilo
Torta bola, ako vždy, výborná a krásne ozdobená.
Všetko bolo podľa predstáv, veterníková torta výborná , doručenie na čas:) nemám čo vytknúť
Som ako vždy veľmi spokojná. Ďakujem
Torta bola výborná. Expresne pripravené. Ďakujem
Objednávame torty na špeciálne príležitosti a nikdy nesklamali, vždy sú vynikajúce .