Chuť a vizuál veterníčkov je fantastický. Veľmi oceňujem ústretový prístup pri doručení objednávky.
Mali sme objednanú pavlovu s čokoládovou náplňou. Bola skvelá a do tohto počasia najviac. Svieža a naozaj vynikajúca. Ďakujem
Dakujeme za vyborne kolaciky, ktore nam sprijemnili Vianoce. :)
Dorucenie aj ich chut a cerstvost boli na jednotku. :)
Veterníková torta je úžasná, odporúčam. Roman
Torta bola výborna a vyzerala veľmi pekne. Dodanie načas. Niet čo vytknúť.
ak by bola možnosť objednať aj menšiu tortu potešilo by to.
kupoval som dve bezlepkove torty :-) jednu do wiedne pre kolegov a druhúúú pre rodinu ... wieden spokojnost , radost TOP ...
rodina taktiez ... mozno by niektroe damy z rodiny pomenili
slahacku za normalnu , a mozno viac cesta , ale chutovo TOP
muzska cast bez kometarov len chvala !!!
dakujem velmi velmi pelne a mne osobne chutila velkmi
nabuduce verim , ze bude :-) tak by som rad vyskusal torty PAVLOVEJ ...
dakujem veeelmi velmi , pekne dnes sa teit chystame do niektorej z vasich prevadzok ..
s pozdravom a a vsetko dobre do buducna , urcite o sebe este budme pocut :-)
kupoval som dve bezlepkove torty :-) jednu do wiedne pre kolegov a druhúúú pre rodinu ... wieden spokojnost , radost TOP ...
rodina taktiez ... mozno by niektroe damy z rodiny pomenili
slahacku za normalnu , a mozno viac cesta , ale chutovo TOP
muzska cast bez kometarov len chvala !!!
dakujem velmi velmi pelne a mne osobne chutila velkmi
nabuduce verim , ze bude :-) tak by som rad vyskusal torty PAVLOVEJ ...
dakujem veeelmi velmi , pekne dnes sa teit chystame do niektorej z vasich prevadzok ..
s pozdravom a a vsetko dobre do buducna , urcite o sebe este budme pocut :-)
Velmi chutne zakusky, vererniky nsjlepsie sko som jedla aj vianocne kolaciky.
Veterniky boli skvele. Chutili vyborne.
Torta bola výborná, iste využijeme službu aj v budúcom.
Objednala som si karamelovu veternikovu tortu. Mala pekny tvar, pevnejsiu konzistenciu, cize sa bez problemov krajala. Chutila vyborne presne podla ocakavani. Kurier dorazil v pozadovany den, tortu dopravil v poriadku. Dakujem.
Nie je čo vytknúť. Chuťovo aj vizuálne - 5*
Vzdy stale najlepsie. Velky vyber bezlepkovych koláčikov
Objednávame torty na oslavy a vždy sme nadšení a veľmi spokojní. Ďakujeme?
Som ako vždy veľmi spokojná. Ďakujem
Už som si niekoľkokrát objednala u Vás veterníky,ale aj iné zákusky, ktoré sú vždy vynikajúce. Taktiež sa vždy s manželom,keď sme v Boroch veľmi radi u Vás zastavíme a dáme si chutný zákusok, ktorý nám spraví okrem dobrej chuti,aj dobrú náladu a prinesie relax po celom dni. Prajem všetko dobré. Nech sa darí.
Už som si niekoľkokrát objednala u Vás veterníky,ale aj iné zákusky, ktoré sú vždy vynikajúce. Taktiež sa vždy s manželom,keď sme v Boroch veľmi radi u Vás zastavíme a dáme si chutný zákusok, ktorý nám spraví okrem dobrej chuti,aj dobrú náladu a prinesie relax po celom dni. Prajem všetko dobré. Nech sa darí.